Болгарія очікує на туристів з України

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що Болгарія дозволила в’їзд для українських туристів без 14-денного карантину і проходження тесту на коронавірус. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.
"Від сьогодні Республіка Болгарія відкриває свої кордони для українських туристів без проходження 14-денного карантину і тестування на COVID-19 по прибуттю", - написав міністр Криклій.
При цьому він зазначив, що при поверненні з Болгарії для громадян України обсервація також не потрібна.

У посольстві України в Болгарії кореспонденту "Європейської правди" підтвердили, що починаючи з 16 липня всім категоріям українців дозволено в’їжджати на територію Болгарії без проходження 14-денного карантину та без тесту на коронавірус.
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.
доставка шаров москва недорого ---- Кликай по ссылочке! ---- Купить большой чемодан недорого ---- Кликните по ссылке для просмотра всех предлодений ---- красивые шарики на день рождения ---- Зайдите на сайт ---- мини офис в аренду ---- Ну как круто то ---- снять офис бц саввинский ----- взгляните на сайт ниже ---- нео гео бц ---- Посмотрите дверь ---- заказать входную дверь с установкой gosuslugi личный кабинет кредит быстрый займ на карту украина 2353listtest