Авторизація
 
  • 08:30 – Книга пам'яті 93-ї бригади (ВІДЕО) 
  • 18:06 – Ромський лідер:"Ми перетворим Ужгород у прекрасний ромський табір, пропихнувши свої депутатів" (ВІДЕО) 
  • 16:21 – Духовенство Ужгородського благочиння вшанували учасників подій на Майдані та Героїв Небесної Сотні 
  • 14:42 – На Ужгородщині піротехніки знищили боєприпаси часів Другої світової війни 

В Ужгороді говорили про розвиток села

У четвер, 11 квітня, в Ужгороді пройшов Міжрегіональний круглий стіл щодо координації у сфері розвитку сільських територій органів влади сусідніх регіонів України, Румунії, Словаччини та Угорщини. Захід відбувся за участі заступника керівника краю Михайла Поповича, директора Канадського бюро міжнародної освіти Карен Далкі, представників та експертів Проекту PRISM в Україні.

На засіданні обговорили питання координації та узгодження регіональних політик у сфері розвитку сільських територій. Закарпатською областю запропоновано сусіднім регіонам створити Міжрегіональний форум органів влади з питань розвитку сільських територій. Тож, рішенням конференції затверджено Положення про Форум та Статут Секретаріату Форуму, що відкриє нові можливості для розвитку як закарпатського села, так і сільських територій наших сусідів.

Уже сьогодні, 12 квітня, розпочав роботу міжнародний Форум присвячений розвитку сільських територій Закарпаття, у якому взяли участь, окрім учасників вчорашнього круглого столу, заступник директора Департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України Олена Альшанова, представники регіональних органів влади сусідніх регіонів України, Румунії, Словаччини, Угорщини, РДА, наукових, громадських та благодійних організацій, сільського бізнесу, банківських установ, сільські та селищні голови Закарпаття.

Під час Форуму учасники розглянуть Регіональну програму з розвитку сільських територій у Закарпатській області до 2020 року.

Сформований проект Регіональної програми буде подано на розгляд та схвалення голови облдержадміністрації, а потім на затвердження сесії обласної ради.

 

Прес-центр ОДА

 

 

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
рейтинг: 
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.
  • Популярне
  • Коментують
Ми в соцмережах
  • Facebook
  • Twitter