Авторизація
 
  • 10:24 – Поліцейські Берегівщини вилучили у чоловіка обріз рушниці 
  • 09:43 – У Рахові поліцейські викрили наркозбувача (ФОТО) 
  • 09:30 – В Ужгороді затримано працівника МВС 
  • 17:15 – В Ужгороді почили наводити порядок з "студентами медиками" 

Андрей Стемпицкий поддержал руководителя ПС Закарпатья

Об этом на Фейсбуке сообщил командир ДУК Андрей Стемпицкий.

"- ПРО МОГО ПОБРАТИМА. Це виклик цієї системи кожному з нас. Кожному націоналісту.

Прочитавши повідомлення про "злочини" Сашка, спочатку стає смішно. А потім - ні. Злочинна влада дуже чітко і відверто поставила себе на антиукраїнську сторону.

"Прокурор", який це писав нарівні стоїть з сєпаром, який вбиває наших хлопців на сході.

Вище керівництво держави - перетворюється на державних злочинців, які є посібниками російських окупантів. Вони готують країну до здачі ворогу.

Патріотів, добровольців, націоналістів саджають по тюрмах. Виправдовують, випускають і прикривають відвертих ворогів. Змушують воїнів на сході вмирати через заборону давати повноцінну військову відповідь, таким чином стаючи співучасниками злочинів окупанта. Повертають до влади вчорашніх регіоналів і проросійських холуїв.

Коли хтось про це говорить, боти і шістки режиму роблять з цих людей несповна розуму або маргінальних клоунів, кидаючи всі інформаційні ресурси на це...

Якщо Сашко буде ув'язнений, я це буду сприймати, як демонстративну фізичну загрозу існуванню моїм побратимам, моїй родині, дітям, буду сприймати, що в моєму домі - Україні - панує відвертий чужинець, який має за мету знищення держави.

Це стане межею, після якої в багатьох зміняться погляди на способи боротьби.

Звертаюсь до людини, яка займає пост "президента України": дуже добре вивчіть історію України! Там вже не раз були такі, як ви. І закінчили вони не добре. Хто не знає своєї історії - той немає майбутнього.

Ми, українські націоналісти та добровольці, маємо майбутнє, бо наші імена вже записані в новітній історії та в серцях Українців. А ось яке майбутнє буде у вас, політичні шахраї та бариги? І я думаю, що дуже скоро стане зрозуміло, хто насправді чинив "особливо важкі злочини". (Командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький)" - сообщаетса на Фейсбук.

Анонс Закарпатья


 

 

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
рейтинг: 
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.
  • Популярне
  • Коментують
Ми в соцмережах
  • Facebook
  • Twitter