Поліція Рахівщини перевіряє законність видобутку гравію з річки Чорна Тиса

Співробітники Рахівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження, в рамках якого перевіряють правомірність видобутку піщано-гравійної суміші з річки Чорна Тиса в селі Кваси. У справі триває слідство.8 червня, на лінію «102» надійшло повідомлення про незаконний вивіз піщано-гравійної суміші з річки Чорна Тиса у селі Кваси на Рахівщині. На місце події одразу ж виїхала слідчо-оперативна група, яка задокументувала факт видобутку породи 36-річним місцевим мешканцем. Чоловік не зміг надати правоохоронцям всіх необхідних документів, які б підтверджували законність його дій.  
Працівники поліції вилучили з місця події вантажний автомобіль «УРАЛ», яким вивозився гравій та ту частину документів, які надав чоловік. 
Всі детальні обставини події буде встановлено в рамках відкритого кримінального провадження. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено за ч. 2 ст. 240 Кримінального кодексу України, тобто Порушення встановлених правил використання надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля, а також незаконне видобування корисних копалин місцевого значення у великому розмірі або незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк до трьох років.
Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар