Авторизація
 
  • 10:57 – Чума 2020. В храмі Дмитра Сидора спалах коронавірусу 
  • 10:25 – На Рахівщині в ДТП потрапив радянський джип 
  • 17:50 – Поліцейські Закарпаття виявили 10 п‘яних водіїв 
  • 17:25 – На Тячівщині горів автомобіль "Газель" 

Шарій до закарпатців та галичан: Ви не люди, а "бидло" та "раби", і не маєте право існувати (ВІДЕО)

Промосковський блогер Анатолій Шарій зробив заяву, яка ображає жителів Західної України - закарпатців та галичан. скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
рейтинг: 
  • Подобається
  • 22
Залишити коментар
  1. Дибіли, я зі Львова
    Він ображав хіба дибілів відбитих на голову
    І то було ще 6 років тому.
    Ви тільки зараз згадали, тормози тупарилі
      • Данило
      • 18-03-2020, 10:19
      • : 10:19
        • Нравится
        • 12
      не звертайте уваги. порох замовив швидко створити декілька сайтів, ніби то новини, де усіляка нісенітниця на Шарія.
      людей, що повірять в наклеп без доказів — десь 7-8 відсотків )))
      • Вуді
      • 18-03-2020, 12:37
      • : 12:37
        • Нравится
        • 17
      Завали їбало, гнидо Шаріатська, з тебе такий львівянин як з мене кацап. Шмарій образив усіх жителів Західної України. А ти гівнюк останній.
        • кир
        • 18-03-2020, 15:37
        • : 15:37
          • Нравится
          • 6
        он не обозвал, а назвал, а на правду не обижаются. Таки вы дебилы, тупорылые уродцы, не все, конечно, есть и нормальные, в виде исключения.
          • Dge8s
          • 18-03-2020, 17:10
          • : 17:10
            • Нравится
            • 6
          Ты тоже педофил?
          • п.о.
          • 20-03-2020, 01:45
          • : 01:45
            • Нравится
            • 6
          уйобок руський
          • Леді В.
          • 30-03-2020, 22:02
          • : 22:02
            • Нравится
            • 0
          Мать твоя!!!!
      • Тратата
      • 18-03-2020, 14:49
      • : 14:49
        • Нравится
        • 9
      Це відео 12го року. І Закарпаття там навіть не згадувалось. Мова йшла про ОКРЕМИХ ідіотів, які захотіли в чучих містах свої порядки встановлювати. Брехлива і намовлена стаття. Знайти щось реальне проти Шарія слабо?
        • я
        • 24-03-2020, 11:10
        • : 11:10
          • Нравится
          • 1
        Згадувались мадяри. Мадяри живуть тідьки на Закарпатті.
        • Микола
        • 27-03-2020, 03:47
        • : 03:47
          • Нравится
          • 0
        У яких чужих містах збирались наводить порядки? Невже в Ростові?
      • Закарпатський галичанин
      • 28-03-2020, 15:44
      • : 15:44
        • Нравится
        • 1
      О, лохторат червоногандонних підтягнувся. Цього педофіла-уйобка треба за ногу взяти і об карпатську сосну йобнути, аналізатор недорозвинутий. Відосіки для таких же розумово неповноцінних як і він.
      • zoreslav
      • 30-03-2020, 11:23
      • : 11:23
        • Нравится
        • 0
      Як показує сьогодні, його переконання не змінилися
  2. Саме так,Шарій ображає упороте бидло і правильно робить,а видання і сайти,які розповсюджують подібні фейки є не професійні або куплені
      • Кун
      • 18-03-2020, 17:12
      • : 17:12
        • Нравится
        • 9
      Шмарій і є упороте бидло
    • Aga
    • 18-03-2020, 14:19
    • : 14:19
      • Нравится
      • 5
    О як пригоряє від Шарія))
    Ви ще забули написати шо він педофіл і взяти інтерв'ю у Фейгіна))
      • 123
      • 18-03-2020, 15:37
      • : 15:37
        • Нравится
        • 1
      +++++++++++++++++
  3.   Рубанул правду-матку! Сцукам двуликим стало стыдно. Вот и развонялись недобитки з сронов бендеровских
  4. Виробку, попадись мені під руку. Дуже хочу розтлумачити тобі, свинопасе, хто такий я русин-українець, і ти - манкурт-москвофіл, безбатченко і просто повне гівно. Думаю, тебе, бидло, підстиллка московська, чекає доля Бузини. Сконай, суко.
  5. Выблядок ты зачердачный какая же тебя быдло блядь-алкоголичка родила мразь ты совковоколхозная что ты несёшь лицо твоё нетронутое интеллектом 
  6. Шо за ,шо за прізвище,шо за "очередгой"еблан.шо за клоун?чесно
  7. шарій, бидло ти тупе, до 39 року моя родина була заможна,   володіла гектарами поля... а обробляло це поле така бидлота як ти... і це було по всій Україні...
  8. Тато кінчив на коврик а мама те руками взяла і запхнула собі в п.....у, от і народилось непонятно що.....
  9. Псіна московська! Не ведіться на цих сєпарів,вони спеціально воду каламутять,щоб ми між собою пересварились---це їхній план уже давно ясно з ними !!!!



    1. ПСІНА БЛ...О-- МОСКОВСЬКА
  10. Це не людина,це амеба зелена,простіша і безмозга.