В Ужгороді урочисто відкрили головну спортивну арену краю (ФОТО)

Сьогодні вперше на нових доріжках та секторах реконструйованого стадіону "Авангард" провели відкритий чемпіонат Закарпатської області серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл із 13-ти індивідуальних видів легкої атлетики та естафетного бігу, інформує прес-служба міської ради.

Нагадаємо, роботи розпочали торік за фінансування з Державного фонду регіонального розвитку та з дольовою часткою з бюджету Ужгорода.
Урочисту частину відкриття розпочали з параду спортсменів, виступу ансамблю мажореток "Акцент" Ужгородського коледжу культури і мистецтв, внесення олімпійського вогню.
"Скажу без перебільшення: сьогодні ми присутні на важливій події в історії не тільки закарпатського, а й українського спорту, зокрема легкої атлетики. Адже ми відкриваємо сучасну бігову доріжку, яка вже незабаром отримає міжнародний сертифікат. Це результат тісної плідної співпраці органів міської та обласної влади, Міністерства регіонального розвитку України. Загальна кошторисна вартість об'єкту становить понад 17,5 мільйонів гривень, із них 1 мільйон 700 тисяч - із бюджету Ужгорода. Сподіваюся, вже незабаром тут будуть встановлені нові спортивні рекорди", - зазначив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, а також подякував за командну роботу всім причетним до реалізації задуму.
Державний секретар Міністерства спорту України Олег Немчінов привітав з цією подією Богдана Андріїва та нагородив його почесною грамотою міністерства.
Із вітальним словом виступили і перший заступник голови Закарпатської ОДА Іван Дуран, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик.

Участь в офіційному відкритті взяли також депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан, начальник управління у справах культури, молоді та спорту Ольга Василиндра, президент Закарпатської федерації фехтування Михайло Пантьо, інші поважні гості.

Привітав ужгородців із важливою подією і перший віце-президент Федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк, вручив подяки Федерації першому заступнику голови Закарпатської ОДА Івану Дурану та керівнику Федерації легкої атлетики Закарпатської області Анатолію Коломойцю.
Як прозвучало під час відкриття стадіону, легкоатлетичні доріжки та сектори встелені поліуретановим покриттям швейцарської фірми, яка виготовляє покриття найвищого рівня для професійних легкоатлетичних бігових доріжок, зокрема, його мають понад 80% стадіонів у Європі.

Уже 9-10 травня на "Авангарді" проведуть найстаріші спортивні міжнародні змагання на теренах України – 58-й Кубок Дружби. А 25-26 жовтня 2019 року на базі стадіону пройде чемпіонат України з легкоатлетичного кросу, де відбуватиметься відбір на чемпіонат Європи. Більше того, легкоатлетична база може використовуватися й для тренувань національної збірної в міжсезонний період "весна-осінь" у зв'язку з прийнятними кліматичними умовами.

 Анонс Закарпаття
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.