У Хусті діє один із найкращих в Україні клубів з мотокросу (ВІДЕО)

Мотокрос – спорт не з легких. Вибір справжніх чоловіків, що потребує багато зусиль та постійної роботи над собою. В Хусті вже не один рік діє однин з кращих клубів, вихідці з якого неодноразово ставали чемпіонами України. Регулярні тренування та дружня атмосфера сформували тут команду профі, яка сьогодні на високому рівні висупає на чемпіонатах всіх рівнів. 

За час діяльності клубу його вихованці неодноразово виборювали першість і ставали кращими в країні. В мотокрос приходять в ранньому віці, залишаючись вірними цьому виду спорту на все життя. Михайло Васько розпочав свою спортивну кар’єру в п’ятирічному віці. 

Немовірна динаміка та складність траси часто призводять до травм, але це не зупиняє спортсменів. Павло Кізляк, Чемпіон України 2017, незважаючи на травму, вже найближчим часом планує повернутися до змагань і вийти на вищий рівень.

Спортсмени починають свою кар’єру в молодому віці. Поступово збільшуючи розміри мотоциклів та переходячи у вищі категорії. 

Дружба і взаємовиручка – потужний фундамент, на якому тримається хустська команда. Місцева влада всіляко підтримує і допомагає розвиватися хустському клубу з моменту його створення. 

Постійні тренування – дають хороші результати. Минулими вихідними команда з Хуста зайняла друге місце в командному заліку на Кубку України по Західному регіону, що пройшов у місті Великий Березний. 

 
Анонс Закарпаття
   
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.