Сабо дав інтерв'ю Гордону (ВІДЕО)

Вихованець ужгородського футболу, Всесвітньовідомий футболіст, тренер Йожеф Сабо дав інтерв'ю Дмитру Гордону.
Колишній головний тренер «Динамо» і збірної України Йожеф Сабо прокоментував зміни на тренерському посту київського клубу. На думку фахівця, керівництво клубу поспішило зі звільненням Олексія Михайличенка і призначенням Мірчі Луческу.

«Президент Динамо поспішив, звільнивши Михайличенка. Треба було його залишити. «Якщо ти не потрапляєш у групу Ліги чемпіонів, то йдеш, ми тебе звільняємо» - це було б нормально.

Не знаю, була така розмова чи ні. У будь-якому випадку, Михайличенко розумів, що вони навряд чи потраплять до групового етапу», - сказав Сабо.
рейтинг: 
  • Подобається
  • 1
Залишити коментар
Здесь ---- Смотри что тут есть для тебя ---- купить хороший чемодан на колесах недорого ---- Кликните по ссылке для просмотра всех предлодений ---- шары майнкрафт ---- Все для праздника ---- ареда склада ---- Ну как круто то ---- савеловский сити продажа офиса бизнес центр белые сады москва ----- взгляните на сайт ниже ---- аренда офисов омега плаза ---- Поговорим про двери ---- купить железную дверь госуслуги личный кабинет экспресс займ киров личный кабинет вход киров 2353listtest
воздушный шар земля ---- Кликай по ссылочке! ---- Купить тканевый чемодан недорого ---- Кликните по ссылке для просмотра всех предлодений ---- шары с гелием на день рождения ---- Зайдите на сайт ---- снять офис ---- Все для посетителя ---- бизнес центр w плаза ----- вот ещё одно предложение ---- бц омега плаза адрес ---- Поговорим про двери ---- двери йошкар ола госуслуги-личный кабинет займ экспресс нижний тагил адреса 2353listtest