Авторизація
 
  • 14:15 – Офіційно про ДТП в місті Перечин 
  • 13:00 – В горах Рахівщини рятувальники надавали термінову допомогу туристам 
  • 12:33 – На Міжгірщині судитимуть колишнього сільського голову 
  • 12:28 – На Тячівщині повідомлено про підозру закарпатці, яка шахрайським шляхом заволоділа землями лісу 

Найкращі медичні амбулаторії визначили на Закарпатті

У середу, 12 червня, в Ужгороді підбили підсумки обласного конкурсу на кращу амбулаторію загальної практики-сімейної медицини.

Конкурс проводився у два етапи. Передусім, відбулися конкурси у районах під час яких оцінили медичні навички сімейних лікарів та діяльність амбулаторії. Переможці цього етапу стали учасниками другого – обласного етапу. Він передбачав перевірку показників діяльності медзакладів (з виїздом на місце), перевірку теоретичних знань та практичних навиків учасників, оформлення паспорту закладу загальної практики сімейної медицини.

Тож переможцями заключного етапу стали: Білич Лариса (с. Верхні Ворота, Воловецький район), Ганна Половка (с. Малий Раковець, Іршавський район). Саме вони отримали дипломи за перше та друге місце відповідно. Також переможниці з Воловеччини вручено сертифікат на отримання карети швидкої меддопомоги. За другу сходинку сімейний лікар отримала сертифікат на отримання комп’ютера. Третє місце посіла Оксана Міняєва (с. Кольчино, Мукачівський район), яка теж отримала сертифікат на отримання комп’ютера.

Вітаючи учасників конкурсу, заступник керівника краю Іван Качур відзначив:

- Первинна ланка медичної допомоги – це те, чому ми зараз приділяємо чи не найбільшу увагу. Адже легше допомогти хворому ще на початку розвитку недуги, попередити її, ніж опісля намагатися вже лікувати наслідки хвороби, які можуть виявитися невідворотними. Завдання налагодити якісну роботу на цьому етапі ставить перед нами і Глава держави. З реформуванням медичної галузі вдасться також збільшити фінансування первинної ланки. Адже воно здійснюватиметься вже не за залишковим принципом – кошти виділятимуться на цю сферу безпосередньо.

 

Прес-центр ОДА

 

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
рейтинг: 
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.
  • Популярне
  • Коментують
Ми в соцмережах
  • Facebook
  • Twitter