Інтерв'ю з новим командиром 2-го батальйону ДУК ПС другом Туманом

Нещодавно наказом командира Корпусу на посаду командира 2-й окремий батальйон ДУК «Правий сектор» був призначений Туманов Олександр. А поки ми встигли провести коротке інтерв’ю з другом Туманом:
- Ніхто не ідеальний, тож народився я в російській федерації. Таке от, блін. Моя мама росіянка, а тато - українець. 
- Чудові дитячі роки провів в прекрасному місті Нетішин. Коли стало  нудно - пішов вчитися, вчитись скоро теж стало нудно - приєднався до націоналістичних організацій і стало весело: мєнти, комуністи, регіонали, всякі «ліві». Не сів, не був підстрелений от і добре.
- Під час навчання в університеті почались події на Майдані, в яких я приймав активну участь. Відразу після Майдану - війна. Воював я до літа 2016.
- Коли активна фаза війни закінчилась, вирішив їхати на заробітки, але оскільки ні штукатурити, ні класти цеглу я не умів, то поїхав у Французський іноземний легіон, де відслужив повний контракт.
- Як назло нова кампанія війни почалась якраз тоді, коли я в Сільпо став купувати не ті шоколадки, що за знижкою, а ті, які хотів. Став жити як людина, надумав женитися і тут на тобі.
- Одним із останніх літаків я прилетів в Україну і понеслась. В ДУК ПС я потрапив завдяки самій долі - застряг в корку на в’їзді з Києва, бо ж п’ять ліній зайняті на виїзд і єдину на в’їзд і ту зайняли біженці, а тут раптом чую їде колона, розганяє затор. Дивлюсь - все знайомі обличчя. То я вклинився в колону, за що мене ледь не скинули в кювет. Але коли впізнали, то тут вам і радость і обійми, «сльози щастя».
- Нам, в любому випадку, все вдасться, хоча не всі побачать кінець війни. Звісно,кожному хочеться, щоб це був не він, але не всі, на жаль, зустрінуть перемогу. Буде важко, бо економічні наслідки ще не відчуваються. Демографічна криза відчується лише через роки, розбиті міста, розбита інфраструктура. Але ми впораємось - наші діти і внуки будуть користуватись кредитом, який ми зараз добуваємо, а от кцпм буде не так.
- Ми розбили і змішали з лайном міф про непереможну російську армію. Все. Такого міфу офіційно більше немає.
рейтинг: 
  • Подобається
  • 1
Залишити коментар