Поліцейські Мукачівщини оперативно розшукали 4-річного хлопчика, який заблукав у лісі

У селі Обава, що на Мукачівщині, малолітній хлопчик, якого на кілька хвилин залишив батько, загубився в лісі. Поліцейські, спільно з рятувальниками та службовцями з територіальної оборони, а також місцевими мешканцями, швидко розшукали хлопчика. Наразі дитина знаходиться поряд з батьками.
18 квітня, оператори лінії «102» отримали термінове повідомлення про зникнення дитини. Жителька села Обава Мукачівського району розповіла поліцейським, що не може розшукати свого 4-річного сина.  
Як виявилося, хлопчик разом із татом поїхав до лісу по дрова. Чоловік на кілька хвилин залишив хлопчика самого в автомобілі неподалік озера. А коли повернувся, дитини в авто не було.  
На пошуки хлопчика негайно вирушили поліцейські, рятувальники, службовці територіальної оборони та всі небайдужі місцеві мешканці. На щастя, дитину швидко знайшли, хоча 4-річний хлопчик встиг досить далеко зайти вглиб лісу.  
Дитину оглянули медики та передали батькам. Його життю і здоров’ю нічого не загрожує.  
Із самими батьками спілкуються поліцейські, щоб не допустити подібних ситуацій, в яких дитина може опинитися в небезпеці. 
Відділ комунікації поліції Закарпаття
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.