Авторизація
 
 • 13:46 – Осінні загострення Івана Данацка 
 • 12:17 – Справжній закарпатський русин про московських - Гецка, Тяска, Джугана та Поп 
 • 11:57 – Поліція Воловеччини встановлює обставини автопригоди у селі Верхні Ворота 
 • 11:07 – У Афінах молилися українською мовою 

Ціна життя хворих на рак - мільйонні статки закарпатських онкологів

  Ми продовжуємо ділитись інформацією з читачами щодо нашого розслідування по Закарпатському онкодиспансеру. Сьогодні ми розкажемо, які шалені кошти заробляє керівництво закладу на здоров'ї хворих на рак. 
   Ми трошки «порились у спідній білизні» внутрішнього життя закладу і вияснили наскільки  між собою пов’язане керівництво  та залежать одне  від одного.  З'ясувалось, що у ЗОКОД вже більше як 10 років проводять клінічні експериментальні дослідження фармакологічними фірмами, які виробляють медичні препарати. Всі ці дослідження проводяться у важкохворих на рак із 4-ою стадією захворювання, що інколи навіть пришвидшує перебування пацієнтів на цій землі. До цих досліджень залучені майже всі працівники диспансеру - медсестри, лікарі та лабораторії, які отримують додаткову «зарплату» у кілька сотень  гривень в конвертах. А саме ті,  хто безпосередньо співпрацює із фармакологічними фірмами отримують мільйони гривень і  називаються головними дослідниками. І це три людини:

1) Русин А.В.- головний лікар ЗОКОД2) Жолудєва Л.О. - заступник головного лікаря із організаційно методичної роботи, забезпечення функціонування популяційного та лікарняного канцер-реєстрів3) Рішко М.Ф. - асистент кафедри онкології  УжНУ

А прикриває цю діяльність професор Чобей С.М., який є другом сім’ї Русинів і  головою  етичної комісії та моніторингу  дотримання прав пацієнтів, що беруть участь у багатомільйонному бізнесі на клініко-експериментальних дослідженнях.

Але не всі підтримують таку «діяльність» керівництва над пацієнтами і тому з такими «неугодними»  швидко розбираються. Прикладом стало нещодавнє звільнення онкохірурга  Ігната В.І. комісією, створеною з бізнес-партнерів Русина А.В., які тільки за цей рік нажилися мільйонами на горі пацієнтів. Як з’ясувалось, склад комісії постійно змінювався, бо три члени комісії, зрозумівши, що там «погано пахне», зразу вийшли з неї, і в кінці результати , які влаштовували головного лікаря підписали його партнери по бізнесу та «боржники», а саме: професор Чобей С.М., Жолудєва Л.О. та Солодовнік О.П., якого нещодавно прийняли «по блату» на роботу разом з його дружиною.
Але цей випадок з Ігнатом В.І.. (ред. - 4 випадки смерті пацієнтів) мала розглядати медична рада закладу. Незважаючи на  наказ МОЗ України №69 від 05.02.2016р., Русин А.В. до цього часу її так і не створив, чим ігнорує законодавство. Саме ця рада, яка займається  організацією клініко-експертної оцінки якості надання медичної допомоги та медичного обслуговування і повинна була розглядати цей випадок, а не штучно створена комісія головним лікарем, що склалася з його «ручних» підлеглих.
Виникає питання наскільки довго на здоров’ї хворих будуть наживатися такі «лікарі» і скільки ще буде звільнено висококваліфікованих працівників для задоволення свого «грошового апетиту».

Анонс Закарпаттяскачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
рейтинг: 
 • Подобається
 • 7
Залишити коментар
 1. Одна справа заробляти з фірм виробників і платити податки а друга- набивати кишені на горі пацієнтів як це робили Ігнати. Починаючи з фонду онкохірургія і закінчюючи заоблачними цінами. Щупальця тягнулись в усі райони області. Слава Богу що з цією гідрою покінчено. Абсолютно зрозуміло чому так рвуться назад з приватної клініки де зарплата вища..... Бо там на лапу не дають.....
   • Олександр
   • 17-01-2018, 14:28
   • : 14:28
    • Нравится
    • 4
   Прискорити смерті людей через експериментальні дослідження - це дуже благородно
 2. Сміх, а не коментар.!!! Стаття не про Ігнатій а про злодіїв керівників.І вже, доречі,не перша яка доводить факти про їх накрадені статки. Де факти про мільйони Ігнатій? А то тільки коменти.  Аааа, це напевно Русин А.В. сидить і пише в 03:58. Не спиться, бідненький. Комусь не доділив. Стільки новин! Та все таки напевно краще лікувати  ніж проводити експерименти над людьми як над піддослідними тваринами заповнюючи кишені мільйонами. Тут ні здібностей, ні розуму не потрібно.  
 3. Я не рекомендую никому никогда обращаться туда. У них в Закарпатской области нет конкуренции. За такие деньги можно и за границей лечиться( тут дешевле не будет ). Когда у них был ремонт мы обратились туда ( у нас заболела мама ). Так нам сказали прийти через 3 месяца ( с такой болезнью время идёт на минуты). Но нас заверили что все будет нормально. Через 3 месяца сказали прийти опять через 3 месяца так как у них много работы накопилось ( уроды). Не буду описывать всю историю болезни, но то что они даже на УЗИ опухоль найти не смогли, что в другой стране сделали за минуту ( это говорит о их профессионализме). Люди кто столкнулся с этой болезнью не обращайтесь туда, не набивайте их карманы им всё равно, им не выгодно чтоб вы выздоравливали , они погубят любого ради денег. За границей за те же деньги могут спасти. Бог им судья. 
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.
 • Популярне
 • Коментують
Ми в соцмережах
 • Facebook
 • Twitter