Понад 8 млн. грн. виділено на потреби вихованців Ужгородської школи-інтернату для дітей з особливими потребами

У вівторок, 1 жовтня, заступник начальника Департаменту освіти і науки, молоді і спорту Михайло Шеверя ознайомився з роботою Ужгородської школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей з особливими потребами. Він оглянув навчальний процес, кімнати для проживання дітей, поспілкувався з педагогами та вихованцями закладу.

Ужгородська школа-інтернат є корекційно-відновлювальним закладом освіти, де глухі діти отримують повну середню освіту, соціальну допомогу і реабілітацію. Наразі в школі навчаються та живуть 88 учнів, віком від 3 до 18 років. Після закінчення учбового закладу випускники мають достатній рівень знань, аби вступати до вищих учбових закладів та професійно-технічних ліцеїв.

Класи і навчальні кабінети обладнані сучасною апаратурою, ФМ-системами, магнітними петлями. У школі облаштовані кабінети української мови і літератури, фізики, образотворчого мистецтва і ритміки. Функціонують кабінети мультимедійні класи слухомовної роботи, математики, біології, історії, української жестової мови.

- Головна мета школи – всебічний розвиток особистості, забезпечення соціально-психологічної реабілітації та профорієнтаційної адаптації учня. Реалізуючи ініціативи глави держави щодо підвищення соціального захисту найбільш уразливих верств населення, ми створюємо всі умови, щоб дітки могли реалізувати себе в подальшому житті. У 2013 році вже виділено 8,1 млн. на потреби вихованців школи-інтернату, - підкреслив Михайло Шеверя.

– Обласна влада справді відчутно допомагає нашому закладу. Коштом обласного бюджету проведено капітальний ремонт опалювальної системи корпусів, замінено вікна, меблі, проведено капремонт харчоблоку, замінено підлогу. Також для закладу було закуплено та змонтовано 2 дитячі майданчики, - розповіла директор закладу Наталія Іванівна.

Прес-центр ОДА

 



TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.