Процес Інвентаризації обговорили на нараді в облдержадміністрації


У понеділок, 10 вересня, в облдержадміністрації відбулася селекторна нарада стосовно стану інвентаризації та грошової оцінки земель області. У нараді взяли участь радник Президента України Олександр Нєфьодов, голова облдержадміністрації Олександр Ледида, радник голови Державного агентства земельних ресурсів України Олександр Філатов, начальники обласних управлінь, голови райдержадміністрацій.
Земельна реформа в Україні триває. Уже у листопаді питання, пов’язані з цією темою, будуть розглянуті під час Ради регіонів під головуванням Віктора Януковича. Тому нині, за словами радника Президента України, потрібно систематизувати всі напрацювання, проблемні питання у цій сфері.
- У кожному регіоні питання щодо реалізації реформи практично однакові, проте мають свої географічні особливості. Тому у роботі щодо систематизації інформації у ваших районах та області загалом, максимально ефективно повинні спрацювати районні відділи держкомзему, місцеві адміністрації, - зауважив Олександр Нєфьодов.
У краї триває робота з проведення інвентаризації земель та грошової оцінки. За інформацією начальника Головного управління Держкомзему у Закарпатській області Дмитра Дружиніна, станом на 1 вересня 2012 року нормативну грошову оцінку земель області проведено на 96,6 %. Із 609 населених пунктів – у 588 (9 міст, 18 селищ, 561 село). Залишилося провести первинну грошову оцінку земель 21 населеного пункту, проте є адміністративні одиниці, що потребують повторної процедури.
Метою інвентаризації земель є створення інформаційної бази для ведення державного кадастру, регулювання земельних відносин, раціонального використання і охорони земельних ресурсів, ефективного та об’єктивного оподаткування. Наразі у Закарпатті площа інвентаризованих земель несільськогосподарського призначення становить 601,8 тисяч га (100%). Землі населених пунктів інвентаризовано на 85 % (185,2  тис. га), сільгоспугіддя  - 63,1 %  (451,7 тис. га).

Джерело:прес - центр ОДА
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.