На Закарпатті відкриють новий пункт пропуску між Україною та Угорщиною

Готують до запуску новий пункт пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош» для легкових транспортних засобів вагою до 3,5 тонн.
Він є важливим для Закарпаття саме з точки зору прикордонного руху і транскордонних зв’язків між нашим регіоном та областю Саболч-Сатмар-Берег в Угорщині.
Під час зустрічі із заступником міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, парламентським державним секретарем Левенте Модьором домовилися про можливість надання інфраструктурної підтримки з боку угорських партнерів для забезпечення роботи ПП «Велика Паладь – Нодьгодош».
Зокрема, іноземні партнери найближчим часом передадуть Закарпаттю митну і прикордонну інфраструктуру модульного типу для облаштування пункту пропуску, яка забезпечить роботу митної, прикордонної та інших служб.
Водночас розпочнуть роботи з розширення майданчика та ділянки дороги в межах нового пункту пропуску для облаштування напрямків руху транспорту.
Під час зустрічі сторони повідомили про досягнення домовленостей щодо внесення змін до Угоди між Кабміном України та Урядом Угорщини про контроль прикордонного руху в пунктах пропуску автомобільного та залізничного сполучення від 4 травня 2012 року. Найближчим часом очікуємо підписи обох сторін.
Відкрити новий пункт пропуску між Україною та Угорщиною «Велика Паладь – Нодьгодош» плануємо до кінця квітня 2024 року.
Нагадаємо вам, що очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита перебував з робочим візитом в Угорщині, де на порядку денному були спільні інфраструктурні проєкти, початок реалізації яких було узгоджено на зустрічі керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака, міністра закордонних справ Дмитра Кулеби та його угорського колеги Петера Сіярто в Ужгороді.

рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар