В Ужгороді відкриють Закарпатський обласний реабілітаційний центр за позабюджетні кошти

"Під час зустрічі із заступником міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, парламентським державним секретарем Левенте Модьором обговорили питання підтримки й відновлення українських захисників, цивільних та, звичайно, дітей, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації.
Проєкт реновації колишнього пологового будинку в Ужгороді під реабілітаційний центр стартує в березні. Тож для нас дуже важливо, що угорські партнери підтримали ініціативу й погодилися приєднатися до команди «4.5.0 Recovery Center».
На жаль, останні два роки Закарпаття не розглядали як локацію для розміщення реабілітаційних центрів національного рівня і не виділяли жодного фінансування.
Тому для нас це велика перемога, що попри скепсис, «інші бачення» та поточні труднощі ми змогли об’єднатися в єдину команду, розпочати реалізацію та знайти позабюджетне фінансування проєкту, який має всі шанси стати найкращим у країні.
Звернувся до пана Левенте з пропозицією спільно організувати в Угорщині навчання та підвищення кваліфікації для молодих українських лікарів, фахівців-реабілітологів, які стануть основою одного з найкращих майбутніх центрів відновлення фізичного та психічного здоровʼя в Україні.
Усі ці зусилля – для наших захисників, їх відновлення і швидкого одужання.
Дякую угорським партнерам за підтримку. Наша співпраця завжди була конструктивною та ефективною, і цей кейс є черговим підтвердженням цього" - повідомив очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита у ТГ-каналі.
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар