На Закарпатті видали книгу про мінеральні води регіону


У санаторії «Квітка полонини» презентували книгу «Питні мінеральні води Свалявщини», авторства заслуженого лікаря України, почесного доктора з екології Павла Ганинця та лікаря-гастроентеролога Михайла Завадяка.
 У книзі наведено характеристику мінеральних вод «Поляна квасова», «Поляна купель», «Лужанська», «Плосківська», «Свалявська» та правила лікування ними. 
Участь у презентації видання взяла очільниця Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанна Готра, заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Михайло Гайдур, представники Свалявської та Полянської громад, лікарі, освітяни і туристи.


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар