Літня школа гончарства розпочала свою роботу в ужгородському скансені!


Цими вихідними гончарна майстерня музею наповнилася особливою атмосферою творчості. Під руками учасників звичайна грудка глини поступово оживала, перетворюючись на майбутні вироби, а гончарний круг розповідав свою давню історію.
Було сформовано дві групи, які відвідували вступне заняття в суботу та неділю відповідно. На першому занятті учасники познайомилися з традиціями української та закарпатської кераміки, дізналися про властивості глини, спробували свої сили у ліпці та зробили перші кроки в роботі на гончарному крузі.
Своєю майстерністю зі студійцями ділився Андрій Зубенко, прививаючи любов до ремесла.
 А поки ділимося світлинами з першого заняття. Певні, що вони зберігають у собі неймовірну енергетику!
Чекаємо наступними вихідними...
Щодо реклами на сайті "Анонс Закарпаття" звертайтеся:
 
https://www.facebook.com/AnonsZakarpattya

anons.zakarpattya@gmail.com


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар