17 000 гривень штрафу отримав перевізник із Закарпаття
- 24.06.2026, 09:14,
- Економіка
- 0
Під час рейдової перевірки на а/д М-06 «Київ – Чоп» інспектори Управління державного нагляду (контролю) у Закарпатській області зупинили автобус ISUZU, який здійснював нерегулярні пасажирські перевезення.
На момент перевірки у водія були відсутні:
▸договір із замовником транспортних послуг,
▸документ, який підтверджує оплату транспортних послуг.
За виявлені порушення на перевізника складено акт. Передбачена відповідальність — 17 000 гривень.
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг:

- 0