З бюджету Ужгорода виділили 13 млн грн на потреби ЗСУ: як за під час війни місто фінансує армію (ВІДЕО)


З бюджету Ужгорода виділили 13 мільйонів гривень на потреби Сил Оборони. Таке рішення ухвалили депутати міської ради на сесії 25 червня. Із початку цього року з бюджету міста спрямували 66 млн грн на підтримку ЗСУ, зазначив міський голова Богдан Андріїв. Як протягом повномасштабної війни Ужгород виділяє гроші для потреб військовослужбовців у порівнянні з іншими обласними центрами.


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар