З бюджету Ужгорода виділили 13 мільйонів гривень на потреби Сил Оборони. Таке рішення ухвалили депутати міської ради на сесії 25 червня. Із початку цього року з бюджету міста спрямували 66 млн грн на підтримку ЗСУ, зазначив міський голова Богдан Андріїв. Як протягом повномасштабної війни Ужгород виділяє гроші для потреб військовослужбовців у порівнянні з іншими обласними центрами.
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook