Згідно статті 203-2 Кримінального кодексу України зайняття гральним бізнесом карається штрафом від десяти до п’ятдесяти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, іншими словами за порушення Закону і провадження такого роду діяльності можна поплатитися як мінімум 170 тисячами гривень.
Чи варто порушувати Закон і ризикувати такою сумою коштів, утримуючи гральні апарати, вирішує кожен особисто. На жаль, бажання заробити надприбутки дуже часто бере верх над здоровим глуздом громадян. Ось і нещодавно правоохоронці отримали інформацію про те, що в одному із закладів райцентру поряд з наданням Інтернет послуг ведеться заборонена діяльність – надаються послуги грального бізнесу.
Працівники УДСБЕЗ області спільно з начальником СДСБЕЗ Перечинського райвідділу міліції В’ячеславом Крульком вирішили перевірити дану інформацію та провели оперативно-профілактичне відпрацювання району. І дійсно, у підсобному приміщенні одного з Інтернет-кафе на Перечинщині було виявлено три гральних автомати у справному стані, які були приєднані до електромережі та чекали клієнтів.
На момент приходу правоохоронців за одним з автоматів уже сидів хлопчина, а міліціонерам пояснив, що за 20 гривень тут можна отримати непогану дозу адреналіну а ще й надію на великий виграш. Хоч надії мисливців за грошима примарні, а платити за них деколи приходиться всією родиною, охочих пограти у закладі вочевидь стачило. З місця події вилучено три гральних автомати та п’ять системних блоків до комп’ютерів. Приміщення вище вказаного Інтернет – кафе опечатано. Наразі по даному факту порушено кримінальну справу.
Мирослава Пекар
Перечинський РВ