Ректор УжНУ обговорив із деканами деталі реорганізації та вступної кампанії


19 березня у залі Вченої ради відбулася нарада ректора УжНУ з деканами усіх факультетів університету, присвячена впровадженню розпорядження Кабміну щодо створення об’єднаного університету. 

Ключовою темою зустрічі стала деталізація етапів реорганізації, яка, за прогнозами керівництва, триватиме близько року. Володимир Смоланка зазначив, що процес буде максимально поступовим і не зачепить інтереси студентів та викладачів у поточному навчальному році. Зокрема, випускники червня 2026 року отримають дипломи тих закладів, до яких вступали, а всі наукові школи та традиції будуть збережені на правах наступництва.

Надалі ректор підкреслив: «Ми продовжуємо працювати у тих же лабораторіях, жодних примусових міграційних процесів не буде. Наше головне завдання зараз — зосередитися на вступній кампанії. Даємо чіткий сигнал абітурієнтам та батькам: це спільний потужний університет, який функціонуватиме на базі двох кампусів».

Окрему увагу під час засідання приділили юридичним аспектам та соціальним гарантіям. Декани порушили питання щодо збереження навантаження та процедур бронювання працівників у перехідний період. Було роз’яснено, що переведення персоналу до нової структури відбуватиметься лише після формування навантаження на наступний рік, аби кожен викладач мав гарантовану ставку. Щодо вступної кампанії, то вона проходитиме у звичному режимі, оскільки юридично заклади поки що діятимуть окремо до остаточного завершення реєстраційних дій. 

На завершення зустрічі було анонсовано проведення онлайн-засідання Вченої ради для офіційного погодження реорганізації відокремлених структурних підрозділів, зокрема коледжів та університетської клініки.

Валерія Мельник,

Інформаційно-видавничий центр.



TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар