У Берегові поліція затримала зловмисницю, яка поранила місцеву жительку


Слідчі Берегівського районного відділу поліції розпочали досудове розслідування за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, заподіяного 24-річній місцевій жительці. Поліцейські оперативно встановили обставини злочину та затримали підозрювану у його вчиненні.
28 квітня близько опівночі на лінію «102» надійшло повідомлення від мешканки Берегова про те, що її 24-річна донька отримала тілесні ушкодження в живіт, ймовірно - поріз.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група Берегівського районного відділу поліції. У ході відпрацювання виклику правоохоронці встановили, що до потерпілої, яка поверталася додому, дорогою почала чіплятися її знайома, яка перебувала напідпитку. Остання спровокувала конфлікт з 24-річною та невідомим предметом вдарила її у живіт. Після цього зловмисниця втекла. 

Потерпілу з проникаючим пораненням черевної порожнини госпіталізували до хірургічного відділення, їй надається необхідна медична допомога.

Поліцейські провели першочергові заходи та встановили, що до злочину причетна 36-річна мешканка міста Берегово. Фігурантку розшукали та затримали. Правоохоронці освідували зловмисницю, у її крові виявили 2,08 проміле алкоголю. 

Підозрювану поліцейські відповідно до статті 208 КПК України помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі кваліфікували її дії за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження). За скоєне затриманій загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років. Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області

Джерело: https://zk.npu.gov.ua/news/u-berehovi-politsiia-zatrymala-zlovmysnytsiu-iaka-poranyla-mistsevu-zhytelku


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар