На Міжгірщині у вуличній бійці ледь не загинув чоловік: його без свідомості доставили до лікарні
- 22.06.2026, 16:37,
- Кримінал
- 0
На Міжгірщині медики екстреної допомоги виїжджали на виклик до чоловіка, якого, за попередньою інформацією, побили на вулиці.
На момент прибуття бригади постраждалий був без свідомості. У нього також зафіксували різке зниження артеріального тиску.
Після надання необхідної медичної допомоги стан чоловіка вдалося стабілізувати. Він прийшов до свідомості.
У постраждалого були травми голови, грудної клітки та кінцівки. Його доставили до Міжгірської районної лікарні для подальшого обстеження та лікування.
На виклику працювала бригада екстреної медичної допомоги №504. Також на допомогу була залучена бригада №501 під керівництвом лікаря Чичури Ю. Ю.
Про випадок повідомили поліцію. Обставини події встановлюють правоохоронці.
Якщо ви стали свідком побиття або бачите людину без свідомості, не проходьте повз. Викликайте «103» і поліцію. До приїзду медиків важливо стежити за диханням людини та не залишати її саму.
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг:

- 0