Учениця Мукачівської художньої школи здобула перемогу у всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»


Днями в Ужгороді відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ХХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».
 Серед нагороджених - учениця Мукачівської художньої школи ім. М. Мункачі Мукачівської міської ради Бурч Ангеліна, яка гідно представила свій навчальний заклад та здобула перемогу в престижному всеукраїнському творчому конкурсі.
 Під час церемонії переможцям і їхнім наставникам вручили дипломи Міністерства культури України.
 Відзнаку за підготовку переможниці конкурсу та високу професійну майстерність отримала викладачка Раїса Дорожникова.
 Щиро вітаємо Ангеліну та її наставницю з вагомим досягненням! Бажаємо нових творчих звершень, натхнення, яскравих перемог і подальших успіхів на мистецькому шляху. 


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар