Рятувальники ліквідували пожежу в павільйоні на автовокзалі у Хусті
- 06.02.2026, 12:58,
- Надзвичайне
- 0

5 лютого о 14:16 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загорання торговельного павільйону на вулиці Івана Франка в місті Хуст. Про пожежу повідомив таксист, який помітив дим, очікуючи нового замовлення на стоянці. Чоловік одразу зателефонував на 101. До прибуття підрозділів ДСНС він разом із очевидцями намагався загасити полум’я вогнегасниками, проте ці дії виявилися марними.
На місце події прибули вогнеборці 14-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Хуст. Вони виявили охоплений вогнем кіоск швидкого харчування. Рятувальникам вдалося локалізувати пожежу о 14:31 на площі 15 кв. м, а о 14:48 — повністю її ліквідувати.
Вогонь знищив пластикову споруду та майно всередині, однак рятувальники запобігли поширенню полум’я на сусідні торговельні павільйони.
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг:

- 0