Внаслідок ДТП на Мукачівщині госпіталізували трьох людей


Учора ввечері, близько 17:34, на Свалявщині сталася дорожньо-транспортна пригода за участю двох легкових автомобілів. Про аварію на лінію «103» повідомили очевидці.

На місце події оперативно прибули дві бригади екстреної медичної допомоги.

Медики виявили на місці трьох постраждалих та надали їм першу допомогу. В одного з пацієнтів діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, вивих правого кульшового суглоба та рвану рану стегна. Ще двоє людей зазнали забоїв грудної клітки.

Після стабілізації стану всіх трьох потерпілих транспортували до Свалявської лікарні для подальшого обстеження та лікування.


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар