На Ужгородщині ліквідували наслідки негоди

21 червня після обіду в Ужгородському районі внаслідок сильного вітру зафіксовано два випадки падіння дерев на проїжджу частину автошляху національного значення Львів – Самбір – Ужгород. Часткове ускладнення руху транспорту виникло на вулиці Штефаника в селищі Великий Березний та на вулиці Центральній у селі Дубриничі.



До ліквідації наслідків негоди залучалися підрозділи 7-ї та 8-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Перечин і селища Великий Березний. Рятувальники протягом короткого часу провели розкряжування повалених дерев та забезпечили повне відновлення проїзду.
Унаслідок падіння дерев ніхто не постраждав.


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар