В Ужгороді патрульні повернули додому 9-річного хлопчика
- 23.06.2026, 14:55,
- Надзвичайне
- 0
Учора ввечері патрульні поліцейські отримали повідомлення про виявлення дитини без супроводу дорослих на вулиці Минайській, в Ужгороді.
Оперативно прибувши за вказаною адресою, інспектори виявили заявника, який повідомив, що помітив хлопчика, який перебував сам.
Надалі хлопчика доставили до районного управління поліції, куди згодом по нього прийшла мати.
На громадянку патрульні склали адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей).
Дякуємо небайдужим громадянам і патрульним за допомогу та оперативність
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг:

- 0