Випила мийний засіб: в Ужгороді 2-річну дитину доставили до лікарні
- 25.06.2026, 13:41,
- Надзвичайне
- 0
В Ужгороді медики екстреної допомоги виїжджали на виклик до дитини віком 2 роки 4 місяці, яка, за попередньою інформацією, випила мийний засіб.
У дитини діагностували немедикаментозне отруєння. Після огляду та надання необхідної допомоги її доставили до МДКЛ для подальшого обстеження і лікування.
На виклик виїжджала бригада екстреної медичної допомоги №108 у складі:
лікарка Поляк-Митровка І. І.
парамедик Шеба Т. В.
ЕМТ Малий О. А.
Побутова хімія має зберігатися тільки в недоступному для дітей місці. Навіть кілька ковтків мийного засобу можуть бути небезпечними для маленької дитини.
Якщо дитина випила побутову хімію, не викликайте блювання самостійно, не давайте “нейтралізувати” речовину іншими засобами та одразу звертайтеся по медичну допомогу або телефонуйте «103».
Бажаємо дитині швидкого одужання. Медикам дякуємо за оперативність і уважність.
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг:

- 0