В Берегові через падіння 80 - річний чоловік отримав перелом стегнової кістки


До Берегівської СЕМД надійшов виклик до 80-річного чоловіка, який впав у власній оселі. Внаслідок падіння пацієнт отримав перелом стегнової кістки. 
 На допомогу виїхала бригада 600 у складі:
 Лікар Ганна Басараба
 Парамедик Богларка Лончак
 ЕМТ Атіла Барта
 Після огляду та надання необхідної допомоги медики обережно транспортували пацієнта з третього поверху та доставили його до медичного закладу для подальшого лікування.
 Нагадуємо: падіння у людей похилого віку часто призводить до важких травм. Подбайте про безпечне середовище вдома: приберіть слизькі килими, забезпечте хороше освітлення та, за можливості, встановіть поручні у ванній кімнаті та на сходах.
Бережіть своїх рідних та не залишайте літніх людей без уваги. 


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар