Трагедія у Берегові: під час виклику швидкої померли мати та син


У Берегові медики бригади екстреної медичної допомоги констатували смерть жінки та її сина під час одного виїзду.

За попередніми даними, виклик до служби «103» надійшов від чоловіка, який повідомив, що його матері раптово стало зле. Коли бригада №601 під керівництвом парамедикині М. В. Делеган прибула на місце, жінка вже була мертвою – медикам залишалося лише констатувати смерть, яка настала до їхнього приїзду.

Прямо під час оформлення виклику погіршився стан і самого заявника. У чоловіка сталася раптова зупинка кровообігу. Медичний персонал невідкладно розпочав реанімаційні заходи, проте врятувати його життя не вдалося.

На місце події викликали працівників поліції для з'ясування всіх обставин трагедії.

TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар