На Тячівщині рятувальники притягнули до відповідальності палійку сухої рослинності
- 18.08.2026, 17:25,
- Надзвичайне
- 0

18 серпня небайдужі мешканці вулиці Говди у Тячеві зателефонували рятувальникам і повідомили, що по сусідству жінка палить суху траву та сміття. Через сильний вітер полум’я швидко поширювалося, тож виникла реальна загроза для житлових будинків.
Коли фахівці ДСНС прибули на місце, вони застали 62-річну жінку за спалюванням сміття та сухостою. Рятувальники разом із поліцейськими склали на неї адміністративний протокол за статтею 77-1 КУпАП. Тепер за свою необережність жінці доведеться сплатити 3060 гривень штрафу.
Рятувальники Закарпаття нагадують, спалювати суху траву, стерню та побутове сміття - заборонено, адже окрім шкоди довкіллю, такі дії можуть призвести до масштабної пожежі.
Особливо небезпечно розводити багаття у суху та вітряну погоду. Сильний порив вітру може за лічені хвилини рознести вогонь на значну площу та створити загрозу для людей, будинків і майна.
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг:

- 0