Веб-камери після виборів передадуть у школи

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявляє, що веб-камери, які використовуватимуть під час парламентських виборів на виборчих дільницях, потім передадуть у школи.
"Ухвалено рішення залишити відеокамери в школах для відеоспостереження і використовувати інші технічні можливості для забезпечення доступу до Інтернету. Та техніка, яка під час виборів була встановлена в інших приміщеннях, перейде до шкіл", - написав В.Литвин на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook в п'ятницю під час он-лайн конференції.
Нагадаємо, парламент ухвалив закон, що передбачає введення відеоспостереження на виборчих дільницях на майбутніх парламентських виборах, виділивши на ці цілі 993,6 млн грн. Закон не передбачає проведення тендера на закупівлю товарів і послуг з організації такого відеоспостереження.
Передбачається, що виконання цих робіт буде доручено російській компанії, яка організовувала відеоспостереження на останніх президентських виборах у Російській Федерації.Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера заявив, що сумнівається в ефективності встановлених на виборчих дільницях веб-камер під час виборів до Верховної Ради.

Джерело:gazeta.ua
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.