У 1751 р. в селі стояла добра дерев’яна церква Святителя Миколая з двома дзвонами, забезпечена місцевими образами, крім апостолів, намальованих на полотні. Теперішня церква – типова мурована базилічна споруда. Храм оновлено у 1928 р. (тодішнє шнґлове покриття дахів замінили бляхою) за о. Андрія Сабова та кураторів Василя Грицака й Андрія Свадеби на кошти вірників у Америці та зусиллями всіх селян, а 16 вересня оновлену церкву посвятив єпикоп Петро Ґебей, єпископ Мукачівський. Про це детально написано на зворотньому боці іконаствсу (якщо ще не замалюали).
У дзіниці – два дзвони. Великий був вилитий Ф. Еґгрі в 1924 р., а малий походить з 1794р. У сімерках народився єпикоп Костянтин Сабов (1926-1982) Із книги Михайла Сирохмана "Церкви України Закарпаття" З приходом безбожної радянської влади 1945 р. Греко-католицький храм відібрали і передали у користування московського патріархату, який утворився на території Закарпаття за допомогою КГБ і за підтримки Сталіна. На території Закарпаття ніколи не існувало московської церкви, а якщо були православні, то тільки Сербського Патріархату.
За переписом населення 1851 р. академіка наук Елека Фийнєша, населення Сімерок складало: 423 греко-католики, 10 євреї. Анонс Закарпаття
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook