Так, наприклад, колишній митрополит Київський і всієї України Онуфрій Березовський вже не згаданий з таким титулом у цьому виданні. Натомість весь єпископат названий із прив’язкою до місцеперебування того чи іншого єрарха РПЦвУ. Наприклад, “Онуфрій митрополит у Києві”.
Позбавлення єпископського титулу позбавляє і права священнодіяти на території іншої церкви адже, згідно з православними канонами, в одній єпархії може бути лише один єпископ, а не два чи більше.
Усі єпископи РПЦ в Україні розміщені у списках єпископів Російської Православної Церкви.
Нагадаємо перед Об’єднавчим собором Вселенський Патріарх Варфоломій надіслав листа митрополиту Московського Патріархату в Україні Онуфрію. В листі було сказано що після Об’єднавчого собору він не зможе носити свій титул “митрополит Київський і всієї України”, бо цей титул буде присвоєно новообраному Предстоятелю Церкви.
У щорічному виданні Константинопольської Церкви Православна Церква України названа 15-ю церквою у списку автокефальних церков. Незважаючи на всі наклепи, Церква України – автокефальна і рівна. Блаженнійший Епіфаній титулується Митрополитом Київським і всієї України.
В книзі також згадані важливі події пов’язані із наданням автокефалії ПЦУ.