Румунський журналіст відкрито демонструє прихильність росії


Проплачені проросійськи журналісти продовжують відпрацьовувати російські гроші поширюючи ворожи наративи та намагаючись посіяти паніку серед цивільного населення.  
Цього разу відмітив себе в інформаційному просторі румунський журналіст та професор Раду Єнаке (Radu Enache), який у своєму виступі відверто демонстрував свою повагу армії та президенту рф путину.
Під час інтерв’ю Раду Єнаке заявив наступне, пряма мова: «Президент України В.Зеленський - це лише «вираження волі заходу». Не від нього залежить коли завершиться війна. Йому вклали в вухо, що Україна може перемогти росію. Його запевнили в тому, що захід та Європа буде з Україною до кінця. Лише не зрозуміло до кінця чого? Я можу впевнено сказати, що завершення війни залежить лише від однієї людини, а саме президента рф в.путіна».     
Як то кажуть за гроші люди готові на все, навіть не беручи до уваги, що на цих грошах кров простих українців. Дуже добре, що наші люди є свідомі, а наше видання й надалі буде звертати увагу у своїх статтях на осіб, які ворожі до України.
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар