Сійярто - васал москви: МЗС Угорщини зливає в кремль інформацію щодо ЄС
- 22.03.2026, 07:10,
- Політика
- 0

Петер Сійярто регулярно телефонував своєму російському колезі Сергєю Лаврову у перервах між засіданнями Ради ЄС та звітував йому про перебіг обговорень.
За даними видання, угорський міністр регулярно надавав "живі звіти про те, що обговорювалося" на засіданнях ЄС, а також інформацію про можливі рішення.
"Завдяки таким дзвінкам на кожній зустрічі ЄС протягом багатьох років Москва фактично перебувала за столом засідань", – сказав неназваний європейський посадовець.
Протягом багатьох років уряд Віктора Орбана надавав Москві життєво важливе вікно в делікатні дискусії в ЄС як через своїх посадовців, так і завдяки проникненню російських хакерів у комп'ютерні мережі Міністерства закордонних справ Угорщини. Про це заявили кілька нинішніх та колишніх європейських посадовців, зокрема Ференц Фреш, колишній керівник Служби кіберзахисту Угорщини.
Лідер опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр відреагував на публікацію The Washington Post, назвавши Сійярто "зрадником Угорщини".
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг:

- 0