Очільник Мукачева Андрій Балога провів зустріч з генералом Сергієм Сірченком
- 28.04.2026, 15:04,
- Політика
- 0
Сьогодні міський голова Андрій Балога провів зустріч із Героєм України, мукачівцем Сергій Сірченко — бригадним генералом Збройних сил України, учасником бойових дій з 2014 року.
Сергій Анатолійович — один із досвідчених українських командирів, який пройшов ключові етапи російсько-української війни. Він обороняв найгарячіші напрямки фронту, зокрема Бахмут і Вугледар, та виконував бойові завдання у Донецькій і Запорізькій областях.
Військову службу розпочинав у 128-й окремій гірсько-штурмовій бригаді. У різні роки обіймав відповідальні командні посади: був командиром 57-ї та 56-ї окремих мотопіхотних бригад, начальником штабу — першим заступником командира 72-ї окремої механізованої бригади, а також начальником штабу — заступником командувача військ оперативного командування «Схід».
У 2024 році призначений командиром 11-го армійського корпусу та командувачем оперативно-тактичного угруповання «Луганськ». У квітні 2026 року завершив виконання обов’язків на посаді командира корпусу.
За особисту мужність і вагомий внесок у захист держави 5 травня 2023 року Сергію Сірченку присвоєно звання Героя України.
Під час зустрічі обговорили безпекову ситуацію, підтримку військових. З початку війни Мукачево спрямувало на ЗСУ понад 1,4 млрд. гривень. Міський голова подякував захиснику за службу, відданість Україні та захист її незалежності.
Мукачево пишається своїми героями.
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг:

- 0