Спортсмени із Закарпаття вибороли чотири золоті медалі на чемпіонаті України з кікбоксингу
- 25.03.2025, 13:37,
- Спорт
- 0

Як повідомив тренер Владислав Королович, змагання відбулися у Броварах 20-23 березня. Команду закарпатської юнацької спортивної школи «Україна» представили 5 спортсменів, які здобули для збірної Закарпатської області: 4 «золота», 1 «срібло» та 4 «бронзи».
Марія Королович третій рік поспіль стала Абсолютною чемпіонкою України в усіх татамі-розділах серед юніорок та записала в свій актив три золоті медалі. Чемпіонкою України в розділі пойнтфатинг серед молодших кадетів із золотом та сріблом в розділі лайт-контакт стала Таїсія Пребуш. В розділі фул-контакт серед старших юніорів бронзовим призером став Дмитро Бушко.
Владислав Шмідзен виборов дві бронзові нагороди в розділі лайт-контакт та пойтфатинг, також бронзовим призером Чемпіонату України серед юніорів став Єгор Терновенко.
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг:

- 0