
Сьогодні, 6 грудня, до Дня Збройних Сил України у більярдному клубі "Buffalo Ungvar" відбулися спортивні змагання серед ветеранів та діючих військових з більярду, шахів та нардів.
Зауважимо, що змагання організували ГО "Закарпатська обласна ветеранська спілка добровольців, учасників бойових дій та інвалідів війни", Центр ветеранського розвитку УжНУ, Управління з питань ветеранської політики Закарпатської ОВА та ветерани роти контрдиверсійної боротьби управління 101-ої ОБр ТрО, до заходу також долучилися Центр надання соціальних послуг Оноківської сільської ради та Ветеранський простір «Нескорені».
Змагання пройшли в "олімпійському" форматі, загалом в них взяли участь 38 учасників, головним суддею всіх дисциплін був громадський діяч Ужгорода, власник більярдного клубу "Buffalo Ungvar" Сергій Король.
Турнір пройшов в братській атмосфері, де захисники, окрім того, що позмагались в спорті, мали можливість познайомитися один з одним.
Приємною родзинкою вечора була дегустація продуктів харчування ветеранського бізнесу, свого роду відбувся невеликий фуршет, де захисники мали змогу скуштувати страви побратимів.
По завершенню змагань відбулося урочисте нагородження призерів турніру.
Основною метою даного заходу є комунікація воїнів та ветеранів між собою, а також реабілітація, тому що ветеран - це такий громадянин держави, як всі інші, але якому після довгого часу перебування в зоні бойових дій потрібно заново вливатися у суспільство.
Від всіх учасників змагань "Нескорені" приносимо подяку Сергію Король, завдяки якому сьогоднішня подія відбулася і буде ще не раз відбуватися в майбутньому.
Слава Збройним силам України!













Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook