Мукачівська молодь організувала ранкову йогу у Центральному парку

Мукачівська молодіжна рада провела ранкову йогу у парку. Захід приурочили святкуванню Міжнародного дня йоги.
Понад сто учасників розпочали день із гармонії, руху та турботи про себе. Під час зустрічі говорили про важливість здорового способу життя, виконували практики йоги, спілкувалися та смакували ароматний чай у дружній атмосфері.



 Дякуємо кожному, хто сьогодні розстелив килимок у парку та подарував собі цей ранок.Особлива подяка всім, хто долучився до організації заходу, підтримав цю ініціативу, надихнув власним прикладом та допоміг створити простір для відпочинку, розвитку й позитивних емоцій!


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар