Ветерани війни із Закарпаття взяли участь у Чемпіонаті України з риболовлі




Про це повідомляє адміністрація спортивного клубу "Гладіатор".
"Частина нашої команди вперше взяла участь у Чемпіонаті України з риболовлі та повернулася з чудовим результатом – 3 місце серед 17 команд!
За три дні напруженої риболовлі нам вдалося зловити 78 кг риби, а найбільшим трофеєм став короп вагою 12,5 кг!
Особливо цінно, що цей досвід ми розділили разом із нашими родинами. Підтримка близьких, спільні емоції та час, проведений разом, зробили ці змагання ще більш теплими та незабутніми" - йдеться в повідомлені.


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар