Відбувся прийом громадян начальника Свалявської міліції підполковника міліції Людвіга Файта в с. Керецьки. Зустрівся з начальником міліції і сільський голова Михайло Маровді. Вони обговорили ряд питань, серед яких, звісно, було і про стан правопорядку на підпорядкованій території. Людвіг Файт висловив сподівання, що сільський голова допоможе у виділенні приміщення для так званої «кімнати шерифа», де б міг працювати дільничний.Михайло Маровді пообіцяв сприяння у вирішенні проблеми.

Джерело:УМВС України в Закарпатській області
Підписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
