На Виноградівщині пройшов з’їзд байкерів(ФОТО)

Минулих вихідних поблизу мосту через Тису (т.з. Теківського мосту) відбувся черговий з’їзд байкерів. Круті двохколісні машини, які своїм гуркотом змагаються з шаленими децибелами рок-концерту, джинси, бороди, довге волосся, пиво – все відповідає усталеному іміджу байкерства.

Мій співбесідник – Іштван Вінце, будівельник за фахом і один з організаторів мотофоруму.  І перше запитання від мене, людини далекої від руху мотолюбителів:

-Що дає байкерство і длдя чого проводиться такий з’їзд?

- Байкерство дає відчуття максимальної свободи,  а з’їзд дає можливість спілкування з людьми, які відчули цей смак свободи

- Як пройшов з’їзд байкерів у Виноградові?

- Цей форум традиційний. Сюди приїжджають любителі мототехніки з Одеси, Рівного, Луцька, Тернополя і ,звичайно, закарпатські байкери. У п’ятницю увечері ми приймаємо гостей, забезпечуємо вечерю з нагоди початку, а наступного дня –  поїздка містом, конкурси, рок-концерт, на якому виступають групи з України й Угорщини. Подібні з’їзди відбуваються протягом року і в інших областях, а також Прибалтиці, Словаччині, Угорщині, Польщі, куди їздять наші мотоциклісти.

- Форум у Виноградові має той же статус, що і в інших містах?

- У нас взагалі не відрізняють події за тим, яка є важливішою. На нашому сайті вже на початку року подано план усіх з’їздів, які відбудуться протягом року. Всі байкери заздалегідь про все знають і можуть планувати свої поїздки. У Виноградові базу для проведення цієї зустрічі організовує виноградівський клуб. У ньому зараз 7 членів клубу, але любитулів моторуху є більше.

- Ким є байкери поза вашим рухом, так би мовити, у світському житті?

- Підприємці, будівельники, ремонтники… Взагалі, це люди робочих професій.

- Як стати байкером?

- Треба, по-перше, мати світогляд байкера, і  власний мотоцикл.

- Яка мінімальна сума потрібна, щоб купити собі байкерський мотоцикл?

- Чотири з половиною тисячі доларів. А взагалі все залежить від можливостей людини. Хтось купує мотоцикл за 30 тисяч, хтось за 70 тисяч. Звичайно, не гривень.

-- Байкерський рух – досить гамірне задоволення. Чи не виникають проблеми під час організації з’їзду?

- Проблем ніколи не виникає, у нас є домовленість з місцевою владою, ми зобов’язуємося дотримуватися всіх необхідних вимог і виконуємо їх. Ми обираємо віддалену місцевість, щоб не заважати ні людям, ні лісовим мешкацям. Після закінчення з’їзду ми весь наступний день займаємося прибиранням території, тому з довкіллям ми живемо в гармонії.

Василь Ровта

 

 

 

 

джерело:vynohradiv.info



TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.