Представники УжНУ покращують володіння англійської мови за підтримки Університету Центрального Ланкаширу у Великобританії


Коли, як не сьогодні, ми усвідомлюємо цінність володіння іноземною мовою, адже у сучасному світі знання англійської – це необхідність, це базова навичка, яка ніби-то має бути притаманна кожній сучасній людині. І не дарма кажуть, що знати мову – значить вчити її все життя. Так, слідуючи цьому гаслу, представники Ужгородського національного університету протягом трьох місяців покращували свою англійську за підтримки Університету Центрального Ланкаширу у Великій Британії. Три місяці були наповнені мотивацією та натхненням для вдосконалення володіння мовою. Завдяки викладачці Іоанні Гіотті було роз'яснено та зрозуміло найважчі граматичні теми, лексика, яка збагатила словниковий запас, а головне – за її допомоги було подолано мовний бар'єр.
Асистентка кафедри соціальної медицини та гігієни Олександра Рего зазначає“Можливість взяти участь у курсах англійської мови, які були організовані за підтримки Університету Центрального Ланкаширу, була неймовірно цінною для мене, я відчула значний прогрес у своєму володінні мовою та більшу впевненість у процесі спілкування. Курси були структуровані таким чином, що кожне заняття сприяло збагаченню словникового запасу та розуміння граматичних нюансів, що є дуже влучним поєднанням у процесі вивчення мови та однозначно допоможе мені й надалі у підготовці до здачі мовних іспитів. Особливо мені сподобалися інтерактивні вправи, які допомагали практикувати мовні навички у реальних ситуаціях з колегами, що є критично важливим для ефективного спілкування та значною мірою покращує рівень комунікативних навичок. А тематики, за якими ми вивчали нові слова та вели дискусії, були завжди цікавими, актуальними та поєднували в собі "буденні" теми та щось екстраординарне, про що у процесі щоденного спілкування ми б могли навіть і не згадати.
Лекторка курсу дуже професійно підходила до викладання та завжди була готова допомогти та відповісти на будь-які запитання. Завдяки її підтримці, щирості, доброті та методам навчання, моя впевненість у використанні англійської мови значно зросла.
Цей досвід не тільки покращив мої мовні здібності, але й розширив моє розуміння культурних аспектів мови, що є невід'ємною частиною її вивчення. Я неймовірно вдячна за можливість бути частиною цієї програми та з нетерпінням чекаю на можливість застосування нових знань у майбутньому."
Кристина Червеняк, викладачка кафедри політології і державного управління ДВНЗ «Ужгородський національний університет», кандидат політичних наук, з захопленням описує свій досвід у навчанні: “Беру участь у курсах англійської мови за підтримки Університету Центрального Ланкаширу вже вдруге. Найбільш складним для мене є, напевно, саме говоріння, а ці курси дали мені можливість його удосконалювати. Оскільки у ситуації, коли викладач не знає українську, тобі доводиться якось викручуватися і якимось чином доносити до нього свою думку по темі. Це надзвичайний досвід особисто для мене, адже я ніколи не мала змоги спілкуватися з носіями мови такий значний період часу. До того ж, викладачка – дуже приємна леді і професіоналка, яка намагалася зробити кожен наш урок не тільки корисним, але й цікавим. Дуже вдячна за таку можливість! Якщо щось подібне буде організоване у майбутньому – обов'язково візьму участь.”
Доцентка кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій, директорка Ресурсного центру зі сталого розвитку УжНУ Ганна Мелеганич про курси англійської мови відгукується з особливим теплом: “Я щиро вдячна керівництву УжНУ та нашим закордонним партнерам за можливість вчити англійську мову з носіями мови безкоштовно. Це безцінно і дуже важливо в умовах сьогодення. Особисто я маю різний досвід вивчення мови і підхід колег з Британії мені дуже подобається. Крім того, в сучасному глобалізованому світі і в науковому просторі без знання англійської нові відкриття та проєкти не матимуть визнання й поширення, якщо не буде про них донесено на загал англійською мовою. Тому ще раз рада, що є в нас така можливість і радо буду й далі приєднуватися на заняття.”
Студентка 4 курсу факультету іноземної філології Канюка Оксана зазначає:“Вкотре хочеться щиро подякувати Університету Центрального Ланкаширу за цю прекрасну можливість, яка відкрила шлях не тільки для покращення англійської мови, але й до пізнання себе, адже за 3 місяці кожен учасник мав змогу усвідомити, який метод вивчення матеріалу підходить йому більше, кожен з учасників мав змогу соціалізуватися вже у англомовному середовищі та відкрити своє “Я” з іншої, невідомої раніше сторони.”
Це навчання стало важливим кроком до підвищення професійних навичок працівників університету та сприяло їхньому особистісному розвитку. Учасники курсів зазначили, що подібні ініціативи не тільки зміцнюють їхню компетентність, але й сприяють міжнародному співробітництву та культурному обміну. Без сумніву, здобуті знання і досвід стануть важливими інструментами у подальшій професійній діяльності та особистісному зростанні кожного учасника.


TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.