Як тренуються нацгвардійці із Закарпаття


Закарпатські гвардійці тренуються штурмувати і зачищати будівлі від ворога. Такі заняття проводять зі страйкбольною зброєю.

Бійці відпрацьовують різні сценарії: коли немає розвідданих про наявність противника в будівлі, і коли точно відомо, що ворог там ще залишився. Працюють невеликими групами, задача яких зачистити об’єкт.

«Ми провели заняття зі штурму і зачистки будівлі, відпрацювати всі елементи: підхід до будинку, вхід, зачистку всіх приміщень. Кожен має знати свою задачу і задачу інших членів групи. Адже від цього залежить успіх всієї операції: будь то зачистка приміщення, коли ми не впевнені, чи є противник всередині чи штурм – коли ми вже точно знаємо, що противник нас чекає. Тому тактика дій відрізняється. Я вважаю, що з кожним таким заняттям навички наших бійців покращуються і вони стають справжніми професіоналами», – розповів інструктор з позивним «Кейс».

Передує кожній такій операції детальне планування. Підрозділ вивчає дані розвідки про будівлю, гвардійці обговорюють кожен крок і послідовність дій. Командир ставить задачі всім бійцям. Лише після цього починається операція.

«Не скажу, що нам всім ця наука дається легко. В теорії все виглядає нескладно, але на практиці одразу видно, що тренування обов’язкові. Далеко на завжди обстановка дозволяє діяти так, як написано у книжках. Всі будинки різні, може бути багато пасток, тому постійно треба думати і імпровізувати. Це складно і цікаво одночасно. Але я розумію, що ми маємо бути універсальними солдатами, аби успішно виконувати будь-які поставлені задачі» – поділився враженнями командир відділення з позивним «Кач».

Коли всі дії відпрацьовані, підрозділ ділиться на дві групи. Задача першої – зачистити приміщення, а друга має влаштувати засідки та відбити атаку. Лише таким чином можна досягти високого рівня підготовки і довести до автоматизму основні алгоритми дій.



TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.