У 1979 р. закінчила з відзнакою стоматологічний факультет Дніпропетровського медичного інституту. У 1995 році захистила кандидатську дисертацію «Стоматологічний статус онкологічних хворих на фоні протипухлинної терапії та методи його корекції (клініко-лабораторне дослідження)», диплом КН № 009803. 17 червня 2010 року присвоєно вчене звання доцента, атестат 12ДЦ № 023088. Читала лекційні курси з терапевтичної стоматології та пародонтології. Лікар вищої категорії з терапевтичної та ортопедичної стоматології, має спеціалізацію з дитячої стоматології та спеціалізацію за фахом «Організація і управління охороною здоров’я», сертифікат СЕ № 001446 від 06.05.2015 р. Автор 100 публікацій, в т.ч. 3 патенти України на винахід та корисні моделі, з них 53 наукового та 32 навчально-методичного характеру, у тому числі 32 публікацій у фахових виданнях України та провідних наукових виданнях інших держав. За наукометричними базами Scopus та Google Scholar h-індекс цитування (індекс Гірша) становить 1. Автор навчального посібника з грифом МОН «Хвороби зубів» (1996 р.) та навчального посібника «Алгоритми надання невідкладної медичної допомоги в стоматологічній практиці» (2018). Співавтор тестів для ліцензійних іспитів «Крок-2» та «Крок-3» за фахом «Стоматологія». Здійснювала керівництво 3 кандидатськими дисертаціями. Виконувала докторську дисертацію «Клініко-експериментальне обгрунтування лікування деструктивних форм періодонтиту із застосуванням морфологічного моделювання». З ініціативи Наталії Іванівни в 2018 році створений на базі стоматологічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» науково-навчальний центр клінічної пародонтології та патології слизової оболонки рота (наказ № 316/01-04 від 12.04.18 р.), основними завданнями якого є: отримання науковими i науково-педагогічними працівниками, студентами, аспірантами та докторантами наукових результатів, створення конкурентоспроможних науково-технічних розробок в галузі пародонтології та патології слизової оболонки ротової порожнини; проведення науково-дослідних робіт у вказаному напрямку; поглиблена наукова підготовка та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників шляхом здійснення ними спільних наукових досліджень i розробок та сприяння накопиченню наукових знань, інтелектуальної власності для подальшого їx працевлаштування за фахом наукових i науково-педагогічних працівників. Крім того, ННЦ надає освітні послуги фахівцям у галузі стоматології відповідно до постанови КМ України № 796 від 27.08 2010.
Жеро Н.І. - голова Закарпатського відділку ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України», член координаційної ради ВГО «АЛПУ». Брала участь в багатьох міжнародних науково-практичних конференціях. Відповідала за роботу з аспірантами та пошукачами на стоматологічному факультеті.
Нехай добрий, світлий спомин про Наталію Іванівну назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував. У нашій пам’яті Наталія Іванівна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.
Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна світла пам’ять нашій колезі і другу.
Поділяємо біль та горе рідних.
Колектив стоматологічного факультету