Із наступного тижня у закладах освіти Ужгорода відновлюють очне навчання

Із понеділка, 10 березня, у закладах освіти Ужгорода відновлюють очне навчання. Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні протиепідемічної комісії Ужгородської міської ради.
За результатами моніторингу, рівень захворюваності за останні 6 епідемічних тижнів вперше знизився на 4,5% нижче епідпорогу, а захворюваність серед дітей зменшилась на 26,1%. Натомість активна циркуляція вірусів сезонного грипу типу В залишається серед дорослого населення, особливо соціально активних груп.
Усі освітні заклади продовжать дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог та рекомендацій для збереження здоров'я учасників освітнього процесу.

TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар
иконка
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.