Відомий ведучий Дмитро Комаров рекламує на Закарпатті заборонений джипінг

Перший заступник міського голови Богдана Андріїва в Ужгородськіій міській раді та місцевий екоактивіст Іштван Цап написав допис, в якому висловив обурення щодо реклами відомив телеведучим програми "Світ навиворіт" Дмитром Комаровим джипінгу в Карпатах.
"Дмитро Комаров, рекламувати джипінг в Карпатах - це дно.
Джипінг в Карпатах - це зло і злочин" - написав Іштван Цап на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Цьому передуава допис Дмитра Комарова в соумережах:
"Карпати завжди були для мене місцем сили. Ще зі шкільних років, щойно з’являлися вільні пару днів, я вирушав у гори. Саме в Карпатах ще 17-річним хлопцем я проводив свої перші зйомки, робив перші репортажі і вчився журналістиці.

Тож коли ми вирішили дослідити джерела сили українців, я, звісно, запланував експедицію і в Карпати. В місця, де знаходиться наш легендарний Чорногірський хребет, який, якщо уважно подивитися на мапу світу, є продовженням, а можливо навіть початком легендарних Альп і ніби об’єднує Україну та Європу.
У ті місця, де жив найсильніший в історії мольфар Нечай, який міг розганяти хмари та творив справжні дива. Експедиція в місця, де і сьогодні реально можна відчути себе першовідкривачем. У світі, де здавалося б вже все відкрито і виміряно, Карпати продовжують давати шанси зробити нове справжнє відкриття.

Мені було дуже дивно дізнатись, що у наш час досі невідомо, яке в Україні найвище село та житло. Яка людина живе вище всіх? Якщо відкрити інтернет, то можна прочитати, наприклад, про Дземброню, Випчину чи Верховину. Але точних досліджень не проводилося, і точних даних досі немає.

Команда «Світу навиворіт» вирішила це виправити і вирушила у велику експедицію, щоб спочатку знайти найвищі місця, а потім зареєструвати новий рекорд, щоб нарешті зробити ці дані офіційними.

Звісно, ми перечитали всі відкриті джерела, переглянули офіційні дані, поговорили з десятками чи навіть сотнями місцевих жителів і кожному задавали одне і те саме питання:
“А де, на вашу думку, найвище житло, де люди живуть цілий рік?”

Цілий рік наша команда досліджувала це питання. Взимку і влітку. Я особисто перевіряв кожну точку, яка претендувала на рекорд, і вимірював висоту. Ми просто сідали з операторами в джип та їхали.

Коли джип їхати вже не міг – на допомогу приходив всюдихід.
Коли зупинився всюдихід – у зимову пору нас рятували снігоходи.
Якщо вже жодна техніка не проходила – рятували коні.
І, звісно, ми дуже багато досліджували пішки.

Що з цього вийшло, ви побачите сьогодні у «Світ навиворіт. Україна». Це буде серія випусків. Справжня, класична, екстремальна дослідницька експедиція у фірмовому стилі «Світу навиворіт».

Жодного сценарію. Дорога. Пригоди. Дороги та бездоріжжя.
Дуже багато спілкування та нових знайомств.
Кожного дня – відкриття.

В Непалі кажуть, що на вершинах гір живуть боги. А хто живе на вершинах українських гір? Дізнайтеся першими!

Поїхали!"

Нагадаємо, що джипінг у Карпатах Верховна Рада заборонила 8 січня 2025 року. Однак, чіткої відповідальності і механізму притягнення за це не передбачили. Встановили штраф від 200 до 400 гривень для фізосіб і 500 для юридичних осіб.

TelgramПідписуйтесь та читайте новини Закарпаття у нашому Телеграм-каналі та нашій сторінці у Facebook
рейтинг: 
  • Подобається
  • 0
Залишити коментар